Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-14, 13:33   #3474
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
Pierwsze moje skojarzenie to http://coolspotters.com/health-beaut...cream-stick-51 , podkład w sztyfcie używany na gwiazdach 'Alicji' Burtona. I ponoć na Gwyneth Paltrow w 'Utalentowanym Panu Ripleyu'. Niestety mityczna kreatura i nie mam pojęcia, gdzie niby można go dostać. Ale jeśli jedziesz tam z/ do kogoś zorientowanego, to warto dopytać Poza tym, warto rozejrzeć się w polskich cenach rynkowych kosmetyków, na które masz oko, żebyś potem mogła porównać ceny z powiedzmy, wolnocłowym.
Niestety problem w tym, że sama nie jadę, za to mogę zrobić zamówienie u znajomej
A co do podkładu w sztyfcie, to skoro był używany w trakcie kręcenia filmów, to, nie oszukujmy się, krycie raczej będzie dość duże i pewnie nie będzie najlepiej wyglądać noszony na co dzień. Może przydałby się na jakieś sesje zdjęciowe, problem w tym, że jestem najbardziej niefotogeniczną osobą, jaką znam Szkoda żeby się zmarnował.
Zastanawiam się nad Burżujami - mają tam dużo większą ofertę, ale podkłady odpadają, są dla mnie sporo za ciemne... Może jakieś rozświetlacze?
A swoją drogą, skoro już jestem przy Burżujach... Macała może któraś z Was to? Na jednym z blogów widziałam recenzję, całkiem pochlebną, był też swatch, ale niestety tak kiepskiej jakości, że ciężko było cokolwiek wywnioskować... No dobra, nie będę ukrywać, że najbardziej w tym pudrze interesuje mnie opakowanie
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora