Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapachy kapryśne
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-28, 17:38   #8
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Zapachy kapryśne

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Zapachy kapryśne, czyli te, które raz zachwycają sposobem w jaki się rozwijają, a innym razem rozczarowują.

Czy znacie takie?
Agnysko, szukałam takiego tematu kiedyś na Perfumach, nawet chciałam założyć nowy wątek i nazwać go : Zapachy kapryśne, serio
ale że nigdy nie zakladałam nowego wątku, to mnie to przerosło, wchodzę dziś na Perfumy i co widzę?
widzę, że Tobie ten temat też chodził po głowie

a ta myśl powstała mi w głowie pod wpływem testowania Maroussi, która czasem na mnie jest piękna, a czasem paskudna
podobnie mam z Perłami Lalique, są bardzo zmienne i rzadko pokazują swoje piękne oblicze
niestety ta ich kapryśność powoduje, że nie mogę nimi pachnieć, czasem próbuję, ale tylko wtedy, gdy jestem w domu i mam możliwość je zmyć, bo o ile Perły w ich gorszym wcieleniu pachną skisłą apteką i to jestem w stanie znieść, to Maroussia czasem cuchnie ... nie napiszę czym, zresztą Rachela już kiedyś to uściśliła

zmienny jest na mnie Smok, czasem różnie pachnie Dune, Dolce vita, F24, ale wszystkie wcielenia tych zapachów mi się podobają, powiedziałabym, że są ciekawe i zmienne, a nie kapryśne
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując