Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rossmann
Wątek: Rossmann
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 17:53   #548
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Wink Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Wiem, ja też to wcześniej czytałam (i porady chyba Hexxany, żeby wybrać lepiej coś innego, choćby tą Lirene) i jakoś przyjęłam na wiarę i zaczęłam rozglądać się za innymi filtrami. Dużo się pisze tu ostatnio właśnie o Lirene, więc zaczęłam porównywać te dwa filtry i jak dla mnie Lirene jest gorsza składowo - no ale w sumie trochę krótko w tym siedzę, więc mogę się mylić. I dlatego chciałabym żeby ktoś wyjaśnił czemu skoro Lirene jest uważana za dobrze chroniący filtr to czemu Babydream nie?
Wiesz, może i ma wyżej Tinosorb, ale ma tez trójglicerydy, które np. mnie na bank zapchają, Lirenka ma za to parabeny ale na samym końcu, więc śladowe ilości.
Chętnie bym wypróbowała filtr BD na twarzy, ale myśl o tym, że zasypie mnie masa pryszczy jest przerażająca
Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Hmmmm poczytalam i chyba tez sprobuje



Co do filterków to ja tez bym chciala jakas jasna opinie, ktory lepszy... jestem zielona a chciabym zakupic dobry filterek.....swoja droga ktory bedzie lepszy pod kosmetyki mineralne?
Próbuj próbuj a co do filtrów, to myślę, że każda z nas musi znaleźć dobry dla siebie, indywidualnie dla swojej skóry. Zanim znalazłam Lirenkę, testowałam LRP, Avene i inne. Pozostałam w końcu przy L. i nie zmienie jej, no chyba, ze zmienią skład
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując