Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - PM 2018, cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-07-26, 09:28   #1240
_Ariel_
Raczkowanie
 
Avatar _Ariel_
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 452
Dot.: PM 2018, cz. XII

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
Dwa tygodnie! To juz ostatnia prosta dla ciebie Jak to nie problem to napisz ile osob bedziesz goscic i gdzie cala impreza sie obdywa? No i czy jest stres?


Mialam sie pytac co to jest goscinnik, bo sie nigdy nie spotkalam z tym okresleniem ale wydedukowalam bo po twoim opisie Ja chyba upieke jakas krajanke, albo rozne rodzahje brownies i mysle ze zrobimy cos na ksztalt wlasnych pralinek (chwila moment roboty). Pralinki beda w ksztalcie jamnika (moj narzeczony uwielbia ta rase) i kota (bo ja stara kociara jestem ).
Jeśli chodzi o liczbę osób to z dużego wesela zrobiło się małe na 80 osób. Bardzo dużo osób nam odmówiło Jestem z podkarpacia, wesele mamy w restauracji. Mamy jeszcze masę rzeczy do załatwienia, mój Tż nie ma jeszcze garnituru, czekamy na odbiór obrączek. Jutro odbieram moją suknię Musimy się jeszcze spotkać ze wszystkimi usługodawcami i zostały już same drobiazgi. Stres już jest, boje się że jak jutro odbiorę suknię to do ślubu zrobi się za luźna, bo chudnę w oczach. Nie chcę nawet myśleć jaki stres będę przeżywać później
__________________
31.12.2014
25.12.2017
11.08.2018
_Ariel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując