Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-30, 18:48   #4446
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
i jaaa nie wiem czemu ale właśnie twarz opala mi się ciężko, a dłonie to już w ogóle mam zawsze białe
To zupełnie jak ja.. może po prostu "ten typ tak ma" ?

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
O nie, tylko nie miedź Ale na zdjęciu tak opalizująco jakoś wygląda. Może Bunny coś napisze na ten temat...?
Wiesz no to był strzał bo rzadko spotyka się takie numerki..
Być może Bunny właśnie powie Ci coś konkretniej

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
kurczę znalazłam na allegro kolczyki piórka te z H&M i też za dobrą cenę, nie przepłaciłabym, ale się boję zamówić ich przez all, bo w paczce mogą się poniszczyć :/ ale w sobotę będę w 3city to sobie tam popatrzę

tylko mi doradźcie dla blondasa lepsze piórka nude-owe czy brązowe? nude ładny, tylko czy nie będzie zbyt mdło?
Brąz

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
A w ogóle a propos przedłużania... Yatta , ku przestrodze, nie wiem jaką metodą chcesz przedłużać, ale 3 lata temu miałam włosy na ringi. Dostałam takiego uczulenia, że zdejmowałam ringi wyjąc z bólu. Rany mi się na głowie porobiły, zwłaszcza z tyłu. Do dziś przy mocniejszym szamponie/farbie do włosów, czuję to miejsce z tyłu głowy
Spokojnie Tutaj Lady, Princesska, a nie dawno także Kotka przedłużają i już jestem uświadomiona i wyedukowana w tym temacie

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-03-30 o 18:58
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora