Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-26, 08:02   #1543
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Hej dziewczynki
Ja juz po maratonie w pracy.
Jeszcze dzisiaj na 6h i niedziela wolna, ale co z tego jak w pon na 12,5h...ehhhh, nie mysle o tym.
Naskrobałyscie jak szalone.
Temat podkladu sie przewinal widzialam i padlo Bourjois Flower Perfection...nie polecam podraznial mi oczy i uwydatnial suche skorki, mimo, że ich nie mam.
W kwestii makijazu to ja kreski kocham
Nawet w albumie mam chyba jakies zdjecia na ktorych kreski sa widoczne
Ale ja mam taki kształt oka,że bez problemu moge namalowac kreche jaka chce
Co tam jeszcze było....
A tak farbowanie...ja swoje klaki farbowalam w Wigilie i odrost juz wola o pomste do nieba, a zgladzic odrost bede mogla dopiero 9 lutego jak do mamy pojade
Jeju, czemu ja sama sobie nie umiem farby polozyc!
Moze nie tyle, że nie umiem co sie boje ,że wyjdzie w łaty

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Hej

Brrr ale mrozek dzisiaj u mnie w tej chwili jest -13stopni a o 23 w nocy było -19 to aż strach pomyśleć ile było gdzieś o 3 nad ranem.Ja chcę wiosny

Dziewczynki kupiłam wczoraj CP.Ile tabletek dziennie bierzecie? bo na ulotce jest napisane że dorośli mają brać 1 lub 2 tabletki od 2 do 3 razy na dobę więc się zastanawiam ile mam tego brać.

Muszę się zaopatrzyć w jakąś maskę regeneracyjną do włosów farbowanych .Może jakąś polecicie?
Ja bralam 2xdzienie po 2.
A;le dziewczyny mi tu Vitapil polecaja wiec pewnie Vitapil kupie

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2013-01-26 o 08:04
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora