Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki depilator wybrać??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-17, 04:28   #351
Isobe
Raczkowanie
 
Avatar Isobe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Seoul, Korea Południowa
Wiadomości: 297
Send a message via Skype™ to Isobe
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Czy ktoś ma doświadczenie z depilatorem Panasonic ES 2067?
Niedawno stałam się jego posiadaczką, to mój pierwszy depilator w życiu.Nie mam żadnych porównań z innym sprzętem, do tej pory używałam plastrów z woskiem i zwykłej maszynki. Nie wiem zatem, co mam myśleć o tym urządzeniu - wczoraj mieliśmy nasz "pierwszy raz" i ... jestem trochę rozczarowana. Być może miałam zbyt wygórowane oczekiwania, może źle go używałam, a może ten depilator jest do niczego - tego chciałabym sie dowiedzieć.
Sam w sobie poręczny, lekki, bezprzewodowy - to chyba +.
Plusem miały być też te głowice 360 %, co podobno wyrywają o 60% więcej włosków... Ale zdziwiłam się, ze to całe golenie tak długo trwa! Czytałam w poniższych postach, że rzeczywiście, depilacja depilatorem to nie takie rach-ciach, jak maszynką, albo woskiem. No więc dobra - uznajmy, że tak ma być , tylko ja sobie wyobrażałam nie wiadomo co.
Ale wracając do tych głowic - są one schowane w takie osłonki - czy to nie zmniejsza skuteczności "rwania"? Osłonki ustępują dopiero przy solidnym nacisku, ale chyba nie o to chodzi... Depilatorem się nogi "głaszcze", czy szoruje? Bo jak poszorowałam naciskając, to te głowice się odsłaniały i miałam wrażenie, że chwytają więcej włosków. No ale dajcie spokój - pręgi i siniaki na nogach od tego dociskania- chyba coś nie tak... Ale z kolei w tych osłonkach jak się mają włoski dostać pod pęsety? Nic z tego nie rozumiem...
Wracałam kilkakrotnie w to samo miejsce, ale i tak nie wszytskie włoski mam usunięte. Nie wiem, czy to, co zostało, to włoski za krótkie do depilacji depilatorem, czy też reszta włosa uciętego, zamiast wyrwanego... Bardzo chciałabym się przekonać do tego urządzenia, by nie mieć poczucia wyrzucenia kasy w błoto, choć to prezent. Tym bardziej - darczyńcy byłoby przykro, gdyby okazało się, że nie trafił.
Czy któraś z wizażanek próbowała Panasonica z trzema głowicami* i pomoże mi znaleźć w nim pozytywy?
*nie pisze modelu, gdyż w różnych krajach rożnie jest oznakowany - mój w Japonii występuje jako ES 2067P
http://ecx.images-amazon.com/images/...ML._SS400_.jpg

Edytowane przez Isobe
Czas edycji: 2009-08-17 o 04:30 Powód: literowka
Isobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując