Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szkocja
Wątek: Szkocja
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-18, 18:10   #26
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Szkocja

oj dzięki Bogu ktoś odpowiedział już myślałam że nikt mi nie pomoże.

Już madziu odpowiadam na twoje pytanie. Jako że na dwa dni tylko jedziemy wiec nie ma za dużo czasu. Nie wiem dokładnie gdzie najwiecej czasu zajmuje zwiedzanie. Gdyby to były okolice Loch lomond to chcielibyśmy sie gdzieś w pobliżu zatrzymać na noc i zwiedzić pierwszego dnia wszystko (lub większość), na noc wrócić do hotelu i na drugi dzień jechać na cały dzień do stirling a później do domu. Albo na odwrót gdyby to stirling było ciekawsze. A może na około objechać całe Loch Lomond, zajechać na wieczór do hotelu w Stirling, wyskoczyć na miasto sobie na piwo czy wino i z rana zwiedzać miasto?
A może na rowerze ten Loch Lomond objechać ? Jest taka opcja w ogóle?

Tak sobie teraz myślę że ten stirling to trochę tak nie po drodze do Loch Lomond chyba nie? może zostawić Stirling w spokoju i lepiej pojechać w okolice same Loch lomond, zahaczyć o Agryll forest park? Tyle że chciałabym trochę coś pozwiedzać bo byłam ostatnio już w Lake district i naoglądałam się tych jezior i gór

Najprościej byłoby Glasgow zahaczyć i Loch Lomond ale nie jestem jakoś do tego miast aprzekonana

Aj sama nie wiem, niezdecydowana jestem

Chciałabym jakoś w miarę logicznie odkrywać tą Anglię a nie tak z kąta w kąt jeździć

Dzięki ślicznie za odpowiedź
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując