Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - własny depilator laserowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-06, 21:15   #498
czarnulka8181
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez fatatina Pokaż wiadomość
tak jest! cierpliwosci! u mnie dzis mija 7 dzien i ciagle siedza niektore, a wczoraj wyciagnelam jeden kikutek, drugi niestety wyrwal sie chociaz nie czulam nic i tez mialam wrazenie, ze sam wyszedl, ale to nie mozliwe, bo byl za dlugi, z tego wniosek taki, ze trzeba sie trzymac z dala od pesetek! Szkoda, ze sprzedajac rio pro producent nie załącza CIERPLIWOŚCI no w koncu wybulilam te 1720,00 do cholery.. ale i tak jest super , prawda dziewczynki? Pozdrawiam!


Jasne, że jest super, bo włoski są dużo słabsze i się przerzedziły..dla takich kobiet jak my, które mają problem z nadmiernym owłosieniem to już jest sukces, kiedy widzimy efekty rzadziej rosnących włosków Ja kupując laser Rio8000 jakoś nie miałam nadziei, że cokolwiek mi to pomoże, pomyślałam, że muszę zaryzykować, bo już nie wiedziałam co mam robić. Ale nie żałuję i mam nadzieję, że jak skończę kurację, to przez dłuższy czas będę miała święty spokój z tymi włosiskami..Jestem szczęśliwa, bo nogi jak na razie golę raz w tygodniu, a nie co dwa dni jak wcześniej, bo niestety muszę pracować w spódnicy, a włoski przez rajstopy wystawały - okropność... Jeszcze raz dziewczyny więcej cierpliwości, a za parę tygodni będzie efekt, fakt, że to już prawie zimowa pora i gołe nóżki rzadko będzie się pokazywać, ale dla Was samych to będzie dzika radość, bo ciało będzie bez włosków i super gładkie Pozdrawiam serdecznie
czarnulka8181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując