Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-18, 19:51   #422
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
(...)
A powiedzcie mi dziewczyny, w jaki sposób nakładacie korektory? Jakim pędzelkiem? Albo palcem?
Ja nakładam fioletowym pędzelkiem do cieni z Essence akurat niczego innego nie miałam, więc spróbowałam i nawet dobrze sobie radzi
Cytat:
Napisane przez Khadaki Pokaż wiadomość
Ja co prawda dostałam podkład matujący wraz z próbką korektora, jednak muszę się przyznać, że leży i jeszcze nie używałam, bo ja generalnie nie używam podkładów. Źle się czuję z czymkolwiek na buzi . Korektor to takie wymuszone przez drobne niedoskonałości minimum. Ale może jeszcze go kiedyś wypróbuję to coś dopiszę .
Acha, ok, rozumiem
Cytat:
Napisane przez nandadevir Pokaż wiadomość
do podkładu golden fair matu korektor light jest za jasny, przebija spod podkładu, nie dostosowuje się do kolorytu skóry. Golden fair kryjący jest odrobinę ciemniejszy niż matujący.
Dzięki na info, zamówiłam już light niestety,ale może się do czegoś przyda...
Cytat:
Napisane przez Syllvcia Pokaż wiadomość
to niedobrze, zamowilam 3 probki w tym korektor light i matujacy golden fairest.. swoja droga myslalm, ze dzisiaj juz mi je wysla, a tu "przygotowanie do wysylki", a zaplacilam wczoraj. Wiem niecierpliwa jestem, ale strasznie jestem juz ciekawa jak sobie moje pierwsze mineralki beda radzic na mojej twarzy ( nie liczac korektora mineralnego z maybelline w sztyfcie )
Ja też myślałam, że dzisiaj wyślą, ale dostałam takiego maila jak Ty
Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
A golden fair i fairest bardzo się różnią? Jutro zamawiam zestaw Fajny ten pędzel do różu? Korektor biorę medium, a róż sunirise
Fair jest według mnie bardziej żółty ale w odcieniu nie ma jakiejś ogromnej różnicy Pędzla nie miałam, to nie doradzę. Wcale nie używam różu, bo się obawiam, że nie potrafię
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora