Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Manualne oczyszczanie w domu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-15, 14:21   #7
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Manualne oczyszczanie w domu

Cytat:
Napisane przez Cosmopolitan1996 Pokaż wiadomość
Moja siostra jest w okresie dojrzewania na twarzy i na plecach ma spory wysyp wągrów. Nie wiedziała co z tym zrobić. Jakies 3 miesiace temu obok mnie znalazłam sklep z naturalnymi kosmetykami. Z ciekawości zajrzałam i kupując wiele ziółek do picia zakupiłam mydło z błotem z morza martwego. Siostra myła mydełkiem twarz 2 razy dziennie. Kilka razy nawet sama spróbowałam. Powiem tak zapachu ono nie ma fajnego.. jest to zapach gliny Ale efekty były powalające siostra ma gladka twarz! Ma zamiar zakupić drugie mydełko na plecy. Sama widziałam efekty więc polecam. Dodaje zdjęcie mydełka i link do strony gdzie można je kupić online

http://www.etnobazar.pl/index.php?pr...t&prod_id=2672

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Jeżeli chodzi o oczyszczanie w domu to moim zdaniem nie ma co.. Wyciskając wągry masz brudne łapki przez co wągry tylko Ci się rozprzestrzenią(przecież nie myjesz łapek po każdym wyciśniętym wągrze). Polecam iść do kosmetyczki na zabieg oczyszczania. Ja mimo, że mam 21 lat też mam jakieś tam wągry. Idę do kosmetyczki ok.1 na miesiąc czy dwa i ona robi mi parówkę, maseczkę, oczyszcza(wyciskanie), peeling, nawilża + depiluje brwi za cały zabieg płacę 70zł(w Warszawie w salonie). Więc moim zdaniem nie są to duże koszta
Wągry w dużej ilosci można i powinno się leczyc u dermatologa Można później nabawić się stanów zapalnych i rozwja się tradzik...
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując