Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kolorówka Bobbi Brown
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-20, 11:39   #1322
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
a myślicie że Beige też można używać jako cieni?
Pewnie, tylko one dają bardzo subtelny, u mnie praktycznie niewidoczny, efekt. Jednak dla osób dobrze czujących się w jasnych beżach ze złotą poświatą powinny być dobre

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Po twoim opisie nabrałam ochoty na Rose
Jestem mocno naczynkowa i nie stosuje róży, bo boję podbijania naczynek. A bardzo chętnie dodałabym sobie trochę świeżości
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
serio piszesz, że dla naczynkowych cer ten Rose się nada??? Ja mam chyba podobną jakność (NC25) i lekkie skłonności do zaczerwienień (taka typowo blondynkowata cera i nawet w kierunku Rose nie patrzę
Tylko ja mocno naczynkowa to nie jestem. Mam lekkie skłonności do zaczerwienienia w okolicy nosa, ale większość podkładów bez trudu jest w stanie to ukryć więc nie jest chyba tak źle Pod wpływem wysokich/niskich temperatur jest to oczywiście trochę bardziej widoczne, ale nadal nie przesadnie.
Róże uwielbiam i są u mnie absolutną podstawą makijażu, bez nich czuję się strasznie rozmyta i bez wyrazu.
Rose daje u mnie efekt chłodnej poświaty w delikatnie pudrowo-różowym kolorze, z całą pewności nie nachalnym czy nienaturalnym. Ja jestem z niego bardzo zadowolona

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40893082]Nie sadze, aby byl dobry. Na Waszym miejscu bralabym Pink.[/QUOTE]

U mnie akurat wyglądał najładniej, a przed zakupem testowałam też pozostałe wersje
Jeśli mówisz o Pink Quartz, to moja przyjaciółka go używa, ale ona ma troszeczkę ciemniejszą i bardziej złotą niż ja karnację i u niej wygląda ślicznie. Kilka razy sama też go stosowałam i całkiem ładnie się prezentował, chociaż osobiście wolę chłodniejszy odcień Rose
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując