Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-28, 14:16   #4493
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
nie fiem

to się dogadamy, bo znowu moje lakiery zalegają u Ciebie przez pół roku nie sorry, dłużej od promo w Rossmanie na lakiery, która była w kwietniu 9 miesięcy, CIONŻA

a ja powiem, że to takie okrutne, bo to wszystko takie ładne
jako iż nie robię zaawansowanych makijaży to obejdę się tylko lakierami, thanks Dmka
To się nie dowiesz ^^

odleżały swoje u mnie, teraz BEDO leżeć u Ciebie ;]

Do usług zobacz sobie jeszcze limitkę Essence...

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Oj nie mam pojęcia, nigdy jakoś nie sprawdzam Po jakimś czasie sprawdzam delikatnie, jak się nie klei to za jakiś czas sprawdzam mocniej, aż czuję że są wyschnięte. Warstwy zależą od konkretnych lakierów, ale w większości są to cienkie warstwy, nie mega, ale cienkie. Tu różnie, czasem maluję na raty, np kolejna warstwa kolejnego dnia nawet ale tak normalnie to staram się odczekać choćby kilka minut przed kolejną warstwą.[COLOR="Silver"]
No to niby "normalnie" malujesz, ja też tak robię...dobra, odstawiam topy i się zobaczy co mnie bardziej i szybciej do szału doprowadza
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora