Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-31, 08:17   #3578
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Co myślicie o takim składzie, pod kątem czy można w ciąży ? Na moje oko całkiem ok , choc mogę się mylić? co prawda jest parfum, ale przejrzałam wiele kosmetyków dla kobiet w ciąży i większość jest perfumowana.
Jest to balsam apteczny, w razie czego podam nazwę.

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Isopropyl Myristate, Sorbitan Stearate, Sodium Lactate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Olea Europaea Frut Oil, Sorbitol, Dimethicone, Polysorbate 60, Urea, Panthenol, Lactic Acid, Theobroma Cacao Seed Butter, Silica, Tocopherol, Cetearyl Alcohol, Xanthan Gum, Glyceryl Stearate, Allantoin, Parfum, Potassium Sorbate

Byłam na szkole rodzenia i tam polecają Nivea dla pielęgnacji noworodka Parafinę emolient na parafinie Jedna pani nieśmiało zapytała o olej kokosowy, ale została raczej zignorowana z tym pytaniem. No nie wiem, ja bym wolała już kupić olej migdałowy nierafinowany, jakbym musiałam czymś smarować, a i tak mam zamiar kupić krem Weledy z nagietkiem na odparzenia. Kosmetyków jak najmniej na początek, z tym się zgodzę.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora