Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chanel-kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-22, 04:25   #2047
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Mam ten złoty puder - cudo Poszłam po błyszczyk do Sephory, poirytowali mnie dniami VIP, więc na pocieszenie kupiłam Chanela u konkurencji

W każdym razie polecam, pięknie wygląda nawet na mojej bladej skórze.
Arwena mówisz o tym złotym z dwoma C na środku? Boże jak ja na to chorowałam, chodziłam koło tego i się przymierzałam jak pies do jeża i nigdzie nie mogłam dostać bo wszędzie wykupione były, aż wreszcie dopadłam na jednym stoisku chanelowym miłe panie i mi porównały testery tego i wcześniejszego tego tweedowego (ze srebrem na wierzchu) i wszystkie stwierdziły że ten srebrny był fajniejszy i mnie przekabaciły na niego i nie żałuję (chyba? nie wiem bo ten z podwójnym złotym C też był piękny , jak się pacnęłam testerem po gębie to się tak pięknie wszystko mieniło ....... ) kurde od kiedy ja się taka sroka zrobiłam??? Ja zawsze kochałam MAT!!!!!!


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Moniq, to nie jest zachwalanie, ale zachwyt A murano są już od 3 dni u mnie
No i to raczej mania, nie hobby, bo ja się wprost nie mogę oderwać od tych cieni
Dziękuję za gratki
Corii Twój zachwyt to dla mnie już zachwalanie no bo jak się komuś coś aż tak podoba to ja już to muszę chcieć ale chyba nie moja bajka te kolory, jakby już to ja pewnie prędzej polegnę przy Mystikach chociaż naprawdę mam już tyle brązów że następne mi NAPRAWDĘ niepotrzebne, ale co z tego takie argumenty już dawno do mnie nie przemawiają , wszystko przez ten wizaż oczywiście
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora