Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-12, 10:52   #3416
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Obejrzyj filmik jak nakładać podkład żeby zakryć pory:
https://www.youtube.com/watch?v=EmZm3vwrF8Q
Możesz spróbować kupić bazę pod podkład, np: Kiehl's Micro-blur Skin Perfector lub Benefit The POREfessional. Podkłady: Clarins everlasting, Bobbi brown long wear i Estee lauder double wear.

Wypróbowałam krem cetaphil najpierw na clarinsie i świeciłam się jak choinka, później na macu f&b i o dziwo chamskiego błysku nie było
Od wielu lat zmagam się z rozszerzonymi porami i przerabiałam już mnóstwo rzeczy. Polecam najpierw preparaty do pielęgnacji zmniejszające pory np różne sera itp i oczywiście tak jak wyżej Merys proponowała dobrą bazę i podkład. Jak wspominałam przerobiłam sporo baz i ta wychwalana Benefitu u mnie się nie sprawdziła, nie widziałam różnicy, ale co do podkładu to z całego serca mogę polecić Bobbi Brown Long Wear i EL Double Wear. Jednak dużo tutaj robi pielęgnacja, ja miałam olbrzymie kratery, ale regularne złuszczanie i wizyty u kosmetyczki na mikrodermabrazję zrobiły dużo dobrego, do tego używałam zawsze właśnie różnych preparatów zmniejszających pory i teraz już jest dużo, dużo lepiej
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora