Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta, sport i plotkowanie-z Nami wspólne odchudzanie Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-07-16, 12:43   #4947
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Dieta, sport i plotkowanie-z Nami wspólne odchudzanie Część VII

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez asiuniaa1987 Pokaż wiadomość
Justyna, zawsze na USG wychodziła większa a ostatnio trochę przystopowala i wychodzi z USG trochę młodsza niż z OM w środę ważyła 2 kg więc chyba jakaś wielka nie będzie bo ostatnio takie klocki rodzą moje koleżanki, prawie każde dziecko powyzej 4 kg

To prawda z tymi położnymi to taka loteria, dlatego zastanawiamy się nad prywatna położna do porodu jutro mamy jechać do tego jednego szpitala i rozmawiać

za cwiczenia
W óśmym i na początku 9 miesiąca dziecko przybiera najwięcej na wadze mi prognozowali przed samym porodem 3650 jest już główką do dołu?

No taka położna to fajna sprawa tylko czasem może się okazać niepotrzebna np. ze względu na cc



Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość

szalejesz, nie dość, że 10km biegania to jeszcze tyle innych ćwiczeń
Bo myślałam, że biegania nie będzie bo TŻ na dyżurze był więc poćwiczyłam wcześniej, a mama do mnie po południu przyjechała i mogłam pobiegać
Dzięki

Cytat:
Napisane przez Aniaa_89 Pokaż wiadomość
Wczoraj zaliczylam bieganie (4km -30min) + rowerek stacjonarny(20min)
Ciężko mi sie biegalo,dlatego tylko 4km i dolozylam jeszcze rowerek

Dzisiaj do rodzicow jade i w planach przejazdzka rowerowa z mamą

A Wy jakie plany na niedzielę?
Super

U mnie bez konkretów byłam z Małą w kościele, teraz śpi, a ja piję
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując