Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Clair Minerals
Wątek: Clair Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-26, 21:20   #514
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Clair Minerals

Tutaj się zgadza, wiele razy spotkałam się z dziewczynami, które Annabelle po jakimś czasie zaczęło zapychać i oczywiście sypały się teksty typu "te minerały wcale nie są takie dobre, negatywnie wpłynęły na moją skórę", a to już krzywdzi wszystkie firmy. :/ Moimi pierwszymi minerałami też były Annabelle i również po dłuższym okresie użytkowania ich podkłady zaczęły siać spustoszenie na mojej twarzy, ale zamiast rezygnować po prostu zaczęłam szukać innych firm. Niektórym zwyczajnie brak samozaparcia, inni zaczęli używać minerałów kiedy był na nie "boom", a kiedy minął, dali sobie na spokój.
Naprawdę rozumiem Twój niepokój, coraz więcej porządnych firm z wieloletnim doświadczeniem po prostu znika Mam nadzieję, że to zjawisko nieco przystopuje i np. Chrimaluxe czy Meow zdołają utrzymać się na rynku.
I prawdą jest, że podkłady mineralne za wiele wspólnego z naturą nie mają, ale lepiej używać czegoś pozyskiwanego syntetycznie, identycznego z naturalnym, za to czystszego i lepszego jakościowo. A zapach typowo drogeryjnej kosmetyki kojarzy mi się tylko z perfumami słabej jakości, zapach niby jest, ale w sumie lepiej, gdyby go nie było
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując