Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Clair Minerals
Wątek: Clair Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-27, 07:06   #524
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Ok, może skrzywdziam Amilie, bo te nowe fomuły są niezłe, ale raczej mi chodziło o to, ze wiele nowych użytkowniczek pisze negatywne komentarze o innych firmach niż A, N i A nie mając z nimi do czynienia.
A teraz mi się jeszcze przypomniało, ze zupełnie zniknęła też świetna Joppa, minerały ze Sweetscents (mam ich mnóstwo, bo były często na wspólnych zakupach i niedrogie - nie podkłady, ale cienie, eyelinery, pudry, bazy, hide-a-pore), Coastal Scents czy Silk Naturals. Gdzie są te proszki?
Ja też kocham minerały i to o zdrowiu i ekologicznosci napisałam troszkę z przymrużeniem oka, bo nie wyobrażam sobie powrotu do drogeryjnych maziajów, których zapach sam mnie odrzuca, bo od lat używam tylko kosmetyków eko albo samodzielnie ukręconych, a wiadomo, zę to pachnie inaczej niż drogeria.
Joppa Simple Radiance Boski podkład dla mojej cery Często mają darmową wysyłkę od $25. Joppa zniknęła jedynie na Wizażu, aktualnie mamy dość spory wybór w polskich minerałach i nikomu już nie chce się bawić w zamawianie ze Stanów (choć ja ostatnio miałam spore zamówienie w Sweetscents ). Do tego dość wysoki kurs dolara i nawet wspólne wizażowe zakupy zanikają... W zeszłym roku obkupiłam się w Joppę, Silk Naturals, Sweetscents (zawsze dokładali ok 20 porządnych próbek swoich minerałów ), Lucy Minerals czy same próbki z różnych firm jak Just Pure Minerals, które bardzo ładnie leżą, lecz niestety są nietrwałe.
W moim środowisku jestem samotna w używaniu podkładów mineralnych, ale już cienie czy róże kilka osób używa stale
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując