Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-26, 11:24   #2416
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
kochana mamusia mnie uruchomiła - bo wszyscy byli u babci na imieninach - które ma dzisiaj tylko my nie bylismy - bo jak mogliśmy mieć inne plany na weekend w ogóle ją zrypałam, ze niech się zdecydują - czy obchodzą imieniny, czy urodziny - bo o moich imieniach nikt nie pamięta FOCH!
U nas często jest podobnie! Weekend zaplanowany, a w piątek zaproszenie i NIE MOŻEMY ODMÓWIĆ. Oczywiście odmawiamy No bez przesady już. Też się wtedy strasznie wkurzam, niby głupstwo, ale człowieka aż nosi.

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no właśnie. przecież u Was się nie obchodzi imienin tylko urodziny nie przejmuj się moja mama mi ciągle o coś marudzi że "wypada" zadzwonić do jakiejś tam ciotki bo ma imieniny. Taaa nie gadałam z kobietą z 10 lat, widziałam ją ostatnio w przelocie na pogrzebie czyimś i nagle zadzwonię nie wiem po co. Ona do mnie nie dzwoni
Mnie zawsze babcia kazała obdzwaniać wszystkie kuzynki, mimo że one nigdy się ze mną nie kontaktowały

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Też mnie wkurza takie coś, bo "wypada"
Ja nikomu nie składam życzeń, kto mi nie składa wyznaję zasadę: jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie

Jak ktoś mi nie składa życzeń, nawet jak widzi się w dzień imienin/urodzin, to ja tym bardziej nie będę składała temu komuś
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora