Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-02, 15:10   #405
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

A ja dzisiaj chcąc dorobić sie golda udałam sie do s. Oczywiście panie od wszystkich firm skakaly i szukały okazji byle mi wcisnąć cos z ich firmy. Ale ja chciałam pomocy wiec ten jeden raz dałam sie wykazać. Najbardziej przekonał mnie facet i ostatecznie wybrałam dwie niedrogie rzeczy (prezenty). Przy kasie mówię o karcie podarunkowej a pani nagle zmienia sie w uśmiechniętą i wiecie co? Dostałam gratisy 4 próbki zapachow, bransoletkę i etui na tablet. Wszystko mi opanowała w torebeczki prezentowe tak jak chciałam i była baaardzo miła. Dostałam zapachy bo powiedziałam że nie chce pielęgnacji.



Za to w d. Była masakra. Nudziło sie im wiec weszłam (mialam te nieszczęsne 40zł bonu). Nie wiedziałam co chce a nikt do mnie nie podszedł wiec patrzę sa rangle teezery (te do czesania na mokro) - takiego jeszcze nie mam. Jaki by tu kolor? Niebieski (na samym dnie)



Tak, powinnam dostać oklaski
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora