Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-02, 15:16   #406
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Powinni Ci ten krem za darmo zostawić i dosłać prawidłowy, ich wina w końcu.
Pamiętam rok temu, kupiłam w Organique peeling enzymatyczny do buźki. Po 1 użyciu peeling mnie masakrycznie uczulił, a pamiętam, że kupiłam ten produkt z nowej linii ze zmienionym i podobno ulepszonym składem. Więc napisałam im na fb, wysłałam zdjęcie. Następnego dnia zadzwoniła do mnie szefowa Organique, przepraszała i tłumaczyła czemu mnie mogło uczulić, że to nowa partia z nowym składem itp. Kazała mi iść do sklepu w którym kupowałam ten peeling i wybrać sobie co chce z oferty ich sklepu całkowicie za darmo. Peeling kazała mi zatrzymać, poszłam do tego sklepu wybrałam za darmo serum kojące i jeszcze dostałam masę próbek i oczywiście zadzwoniła drugi raz i mnie jeszcze przepraszała:brz ydal:. Tak pozytywnie jak mnie zaskoczyli w Organique nie zaskoczą chyba już nigdzie.
To się nazywa porządna obsługa klienta




Cytat:
Napisane przez Panna_Ruda Pokaż wiadomość
dzień dobry Pięknym Paniom, dawnoooooo mnie tu nie było, nawet nie wiedziałam ze jeden wątek mnie minął..... pędzicie szalone

Kochane mam do Was pytanko byłam dzisiaj w D. po podkład - Pani doradziła mi Bobbiego, mam skórę suchą - problematyczną z naczynkami. Najpierw rozmawiałam z jedna Panią, następnie podeszłyśmy bezpośrednio do konsultatntki BB. Mam wrażenie, ze z pierwsza Panią rozmawiałam o innym podkładzie, niż ten który zakupiłam.Poniewaz byłam z synkiem, to nie za bardzo patrzyłam na to co mi zapakowała. Przyjeżdżam teraz do domu i okazuje si, ze mam ten podkład ... qrde nie wiem co robić, bo z opisu to ja widzę, ze to raczej nie dla mnie podkład. Nie wiem co mam robic....
A nie możesz zwrócić?
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora