Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Kraków
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-18, 19:51   #3466
Mollinka
Zadomowienie
 
Avatar Mollinka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: królewskie miasto Kraków/ Gdynia
Wiadomości: 1 204
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

ja właśnie umówiłam się do Pani magdy soszyńskiej w glamour na koloryzacje i strzyzenie mam nadzieje ze sie nie zawiode - tyle osob tutaj ja chwalilo i cena jak na krakow wyglada zachecajaco - na pewno zdam relacje po wizycie wczesniej kierujac sie dobrymi opiniami bylam u pani basi w kiss paris i szczerze powiem ze nic rewelacyjnego mi na glowie nie zrobila i juz do niej nie wrocilam, szukam dalej moze glamour bedzie ok



Cytat:
Napisane przez neverstop Pokaż wiadomość
Już dawno miałam się wypowiadać, ale musiałam odczekać kilka msc, żeby z perspektywy czasu ocenić a nie pod wpływem pozytywnych emocji

a więc swego czasu zaopatrywałam się w Glamour na Ariańskiej we włosy które później mi zakładała koleżanka, jednak niestety średnio się na tym znała i efekt był średni, także skusiłam się na przedłużanie w Glamour. Troszke mają napięte terminy także zapisana byłam na półtora tyg. do przodu. Najpierw zrobiła mi farbę p.Paulina a później przedłużała mi włosy p. Kamila, jutro idę 3ci raz na podciąganie włosków i koloryzacje jestem bardzo zadowolona kolor który robiła mi tam fryzjerka idealnie sie zgrał z włoskami które mi założyła druga Pani, na początku obie sie konsultowały ze mną co do koloru żeby się wszystko zgrało, dopasowały kolor do mojej urody, opracy oczu i jakieś inne tam bajery . Kilka dni później przyszłam skrócić troszke włoski bo ciężko było mi się z nimi obchodzić wtedy ścinał mnie pan Piotr i bardzo fajnie wycieniował mi włoski wyglądają bardzo naturalnie na czym bardzo mi zależało, bo za kilka tygodni staję na ślubnym kobiercu i nie chciałabym wyglądać jak czeski metal :P

Niestety minusem są odległe terminy, z tygodniowym wyprzedzeniem trzeba się zapisywać, żeby dobrać sobie pod siebie termin...

z czystym sumieniem mogę polecić Glamour Hair Studio to jest na starym mieście na ul. Ariańskiej .jak znajdę ich strone to z chęcią podam ale to chyba na prv bo tu reklama płatna ale widze że koleżanki podają jednak nie chcę ryzykować :P

pozdrawiam
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne - tam gdzie chcą...

instagram #mollinkaa
Mollinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując