Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-03, 08:32   #50
lolutek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Angry Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Czesc dziewczyny
ja, po pozytywnej opinii przyjaciółki, umówilam sie na badanie i zabieg do HairDerm we Wrocławiu. Badanie trwalo moze 10 minut, Pani stwierdzila, ze mam zatkane mieszki, brak kanałów odżywczych we wlosach - w niektórych są, w innych przerwane a jeszcze inne wlosy są ich całkiem pozbawione. Zdecydowałam sie więc na zabieg - Pani rozprowadziła oczyszczacz na skorze głowy, nastepnie naołzyła maske proteinowa, na końcówki maske kokosowa i wsadziła moja glowe do sauny (na jakiem 20 minut) a potem do jakiegos urządznenia, które emitowalo ciepło (taki kask na głowe ) tez okolo 20 minut. Na koniec umyła głowe, naniosła maske slonecznikowa, spłukała. W trakcie suszenia nałozyła preparat przeciw wypadaniu włosów. Sama dokonczyłam suszenie, bo z modelowaniem włosów ta Pani sobie definitywnie nie radzi. Badanie kosztowało 70 z,ł zabieg 150, ale czego sie nie robi żeby odzyskać piękne włosy .
Umowiłam sie od razu na nastepny zabieg - był wczoraj. Kompletna porażka - pani nalozyla oczyszczacz, maske proteinowa, wsadziła na 20 minut do sauny. Umyła włosy, naniosła odzywke słonecznikowa i zaczeła suszyc. Jak poprzednio odebralam jej suszarke. Na koniec mowie, ze to chyba jakas inna kuracja niz poprzednio, a ona ze taka sama, wiec wymieniłam jej co pomineła, a ona do mnie, ze to dlatego ze nie ma miejsca !!! Umówila sobie druga klientke na ta sama godzine co mnie i nie było wolnego fotela. Pytam wiec ile sie nalezy - 150 zł !! Motyla noga... żeby nie powiedzieć brzydko.
Kupiłam u niej ksometyki do pielęgnacji w domu: oczyszczacz 141 zł, szampon 87 zł, i jakies dwie maski, ktore sie ze soba miesza i nakłada na 1h, owijajac głowe folią, każda 87 zł. A dziś te same kosmetyki znalazłam na stronie podobnej instytucji we Wrocławiu sporo tańsze!!!
Oczyszczas za 125 zł a szampon 65zł. Jak miałam doła po wczoraj, że jednak nie wykłóciłam sie o obnizenie ceny za niepełny zabieg tak dzis (po znalezieniu tego innego gabinetu) dziś to juz deprecha.
Jak tak mozna naciągać ludzi!!!
lolutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując