Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Intermittent Fasting by Dr John M. Berardi- doświadczenia i pogaduchy stosujących :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-18, 20:06   #102
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Odp: Dot.: Intermittent Fasting by Dr John M. Berardi- doświadczenia i pogaduchy stos

Cytat:
Napisane przez seltiel80 Pokaż wiadomość
to nie jest śmieszne, to ja stary wyjadacz myślałam o xbox, bo to fajna odmiana i można z rodzinką poćwiczyć

ćwiczysz normalnie, na czczo- nie ma problemu, jeśli masz jakieś schizy ad. takiego treningu, polecam BCAA albo EAA przed treningiem i sprawa załatwiona

takie zapotrzebowanie masz bez treningów, czy z ? Nie obcinaj więcej, niż 500 kcal, ale przy tak niskim obcięłabym 200-300 kcal max, chyba, że nie wliczyłaś treningów, to pozostałabym przy ok. 1800 kcal
kinect to super sprawa ale do gier typowo sportowych mam sporo zastrzeżeń - to raczej rozrywka niż sport. wyjątkiem jest nike training bo to potrafi zmęczyć i można ustalać treningi pod swoje możliwości i cele- ją ustawiłam ćwiczenia na budowanie mięśni i mam pełno przysiadow, wyroków, pompek i plankow. po takim treningu jestem mokra jak po wyjściu z basenu inne gry sportowe są też fajne bo dużo zabawy przy tym - przepadam za golfem i tenisem

ćwiczeń na czczo się nie boję ale jem od 11 a pracuję od 8 więc siłą rzeczy ćwicze popoludniu i nie wiem jak wkomponować te ćwiczenia pomiędzy posiłki. na czczo byłoby łatwiej

zapotrzebowanie wyszło mi już z treningami - jestem dość niska i nie waze za dużo. odetne na początek 300 i poczekam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując