Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Powrót po przerwie :P Hinduska księżniczka?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-01, 08:41   #16
samarah
Wtajemniczenie
 
Avatar samarah
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2 539
Dot.: Powrót po przerwie :P Hinduska księżniczka?

Cytat:
Napisane przez bukowina Pokaż wiadomość
Samarah, jak dobrze, że znów jesteś. Bez Ciebie MM jest o tyle uboższe! I ten wspaniały make-up to potwierdza. Ornamenty są fenomenalne, cieniowanie jak zwykle idealne. A co dziś wyjątkowo mnie zachwyciło - wspaniale prezentuje się Twoja cera - gładka, promienista rozświetlona.
Na trzecim zdjęciu wyszłaś niesamowicie zmysłowo - bije od Ciebie uwodzicielski czar i tajemniczość

Z zazdrością gratuluję Ci prawka. Widzę, że pomyślnie przechodzisz wszystkie wiosenne wyzwania Należą Ci się wakacje, jak nikomu innemu

P.S. Od dawna przypominasz mi jakąś aktorkę.... może w końcu olśni mnie, którą
Dziękuję Kochana za tak miłe słowa Co do prawka, to nie ma czego zazdrościć, bo robiłam je rok i dopiero teraz się udało...

Cytat:
Napisane przez candibar Pokaż wiadomość
Acha, samarka twoje ornamenty zawsze wymiataja, pamiętam ten bordo a teraz takie cudo - brawo za inwencję! Tutaj http://www.wizaz.pl/forum/attachment...6&d=1212253559 wyglądasz po prostu jak nie ty!
Dziękuję ślicznie

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Jak zwykle pięknie, bardzo mi się podoba, wyglądasz bardzo fajnie w takiej stylizacji
Dziękuję Ewesko

Cytat:
Napisane przez lale3ka Pokaż wiadomość
ślicznie widziałam go już chwilkę wcześniej na innym forum piękny-msz bardzo ładny kształt ust.
Dziękuję Lale3ko
__________________
Moje portfolio:
Bo życie jest piękne...
samarah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując