Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-04, 11:51   #1922
oliwka09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez ZanetaKania Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak sprawa wygląda z trwałością efektów epilacji? Jedni twierdzą, że spokój jest na długie lata, a inni, że zabiegi trzeba powtarzać 1-2 razy w roku. Do tego są różne sprzęty i nie wiadomo na co się decydować...
Epilacja z tego, co się orientuję jest trwała. Depilacja nie jest tak mi ktoś ostatnio tłumaczył hehehe, że właśnie taka jest rożnica.
Ja całe życie uzywałam depilatora ale teraz zdecydowałam się na laser - podobno sa 2 dobre - vectus i light sheer duet. Mnie w vectusie odstraszyla cen... 500-700zl za lydki strasznie duzo zaczelam laser, bo mialam dosc czarnych kropeczek na lydkach
Jestem po 2 zabiegach na lydki w gabinecie epilira w warszawie i tak, jak wyczytałam kilka postów wyżej, jestem mega zadowolona z efektow - maja Dueta plus chyba najlepsze ceny na rynku - zaplacilam 799 za pakiet zabiegow przez 2 lata
Po tym czasie mysle, ze efekt bedzie hehehe
oliwka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując