Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-07, 20:18   #81
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Od razu sie przyznaje, ze filtra jakos malo mi sie nalozylo.
Sklad filtra, formula mineralow i ich sklad i pzrede wszyetkim indywodualne cechy skory decyduja o sukcesie lub porazce, wiadomo.

Co z tm moim eksperymentem...
Po kilku godzianch mineraly stopily sie z filtrem we fluid, krycie jakby sie zwiekszylo i wygladalo to nawet OK ale akurat po tym czasie zwazyl sie korektor na skrzydelkach nosa, wiec...
Druga sprawa, szczypaly mnie oczy - wybitnie od filtra (alkohol), chociaz wczesniej nie zapodawal mi takich niespodzianek ale moze w polaczeniu z mineralami mnie tak drazni? Ogolnie efekt nei byl zly, cera byla gladka, ujednolicona, nie bylo efektu tapety i przeladowania ale przybijaly mnie et grudki, ktorych jeszcze pzred zabiegiem nie bylo. Poczekam, zobacze jak to sie rozwinie, chwilowo wracam do hydrolatu z glogu. Nie wiem co robic w zwiazku z tym z nastepna m-d, robic czy nie
Jutro nakladam filtr, hauszke i pryzmy, zobacze czy tak samo sie sobie nie bede podobac, jesli tak, to znaczy, ze to nie wina makijazu i kosmetykow tylko moje widzi-mi-sie i kryzys.

Apsik, mozliwe, ze mineraly poprawiaja stan cery przez jej wczesniejsze oczyszczenie (nie u kazdego) ale ja juz to mam za soba, pisalam wczesniej o swoich poczatkach z mineralami - grudki, bardzo podobne do tych, co mi wyskoczyly po zabiegu m-d, ktore potem znikly, jestem teraz na etapie, w ktorym wiem, ze mieraly EDM mi nie szkodza, a nawet poprawiaja cere, teraz wychodzi tylko kwestia co dalej, jak ten stan utrzymac?

Hannanke sprobuje na mokro
Tak wiem, czytałam o tym, jesteś podawana jako przykład tej "dolegliwości"
Jednak wydaje mi się, że może to wcale nie jest efektem jednorazowym tylko bardziej cyklicznym. Mogę się mylić, do obserwowania mam tylko swoją twarz. Jednak zauważenia wydały mi się wspólne i mniej więcej w podobny sposób ja opisuję swoje, dlatego pomyślałam, że taki jest wpływ minerałów na cerę.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując