Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wielkie Grzechy Fryzjerów
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-07, 21:43   #414
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Wielkie Grzechy Fryzjerów

Cytat:
Napisane przez modnyfryzjer Pokaż wiadomość
Jeżeli jest cena np. strzyżenie włosów dugich od 50 - 80 zł to należy zapytac się w ten sposób.
Rozumiem, że moje strzyżenie będzie wykonane w cenie 50 zł.
Nie. Pani strzyżenie będzie w cenie 80 zł.
Proszę mnie wytłumaczyć dlaczego moja długośc włosów kwalifikuję się w cenie 80 zł a nie 50 zł.
W ten sposób fryzjer będzie się musiał tłumaczyć i argumentować swoje uzasadnienie.
Na koniec możesz powiedzieć dlaczego ostatnim razem zostałaś skasowana mniej niż w dniu dzisiejszym pomimo wykonanej tej samej usługi. Fryzjerowi zabraknie argumentów ponieważ wszystkie zużył na udownienie ceny 80 zł. Proste.Nieprawdaż.
Nie musisz mi tlumaczyc jak pytac o cene, bo to chyba logiczne. Z reszta pytac nie musze, skoro i tak zawsze moje wlosy kwalifikowane sa jako dlugie i podlegaja najwyzejszej oplacie. Nawet jak sie pyta to potem i tak cena okazuje sie inna, bo zazwyczaj usluga zlozona jest z kilku i latwo zawsze sie wytlumaczyc, ze pani cos tam jeszcze zrobila i zainkasowala wiecej. Z reszta przychodzac po raz ktorys do tego samego salonu, nie bede ciagle pytac o cene tej samej uslugi. Ale nie w tym problem, bo akurat to byla dygresja do tego, ze nie pracownik, a wlasciciel potrafi oszukac klienta (pracownik juz predzej by byl usprawiedliwiony, bo zazwyczaj slabo zarabia). Zreszta jak pare razy mowilam, ze ostatnio placilam inaczej to zawsze mieli wytlumaczenie, ze widocznie usluga nie byla taka sama wtedy, albo pani sie pomylila. Moral z tego taki, ze wole po prostu isc do pracownika, a nie wlasciciela i juz. Przy kazdych uslugach z reszta zawsze sa sie jakis kit wcisnac, taki juz ich urok :/.
Poza tym to nie jest takie wazne, bo nie o tym byla w ogole mowa. Moj post odnosil sie do twojej wypowidzi a propos obcinania wlosow o iles cm i przycinania koncowek, co wg ciebie jest inaczej wyceniane, a ja sie z tym nigdy nie spotkalam.

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2009-04-07 o 21:50
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując