Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-01, 15:13   #1972
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
dzień dybryyyy
brrr, ale zimno, pogoda pod zdechłym azorkiem, leje...
ja chcę do łóżeczka

angel, no sorry, ale przepis z gatunku na "łoko" bo oryginał diabeł ogonem nakrył i szukam już drugi miesiąc
szkoda.. ale jakoś przeżyję
Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Jak mówicie o grach, konsolach itp. to ciągle wzdycham z sentymentem za starym dobrym Pegazusem... ileż godzin ja spędziłam na graniu w Mario PS też swego czasu było w domu, się grało... chyba sobie kupię jakąś konsolę i będziemy z TŻ ciupać lubię gry typu Mario, Sonic itp. gdzie trzeba chodzić i coś zbierać i w ogóle na komputerze mam Theme Hospital chyba tylko miałam kiedyś jeszcze Theme Park World ale gdzieś wcięło... i Lego Racers
ale bym w Mario pograła a Theme Hosptal... grałam kiedyś 100 lat temu raz i strasznie mi się podobało i nie wiedziałam jak się ta gra nazywa (do dzisiaj) , dzięki Viollet

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
a wracając do tematu gier jeszcze na momencik - swego czasu rozkminiałam zakup xBoxa, ale chyba nie warto... Na PS3 są fajne gry typu właśnie "chodzę i zbieram punkty, jest kolorowo i fajnie"? i jakie są ceny orientacyjnie?
też lubię takie gry ostatnio był u mnie syn mojego kuzyna, graliśmy na komputerze w grę, gdzie się jest pingwinem i prowadzi restauracje...Mały poszedł a ja grałam jeszcze 2 godziny
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora