Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-10, 14:16   #1243
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez imtheone89 Pokaż wiadomość
ahh :d wiedziałem Wy swoje, ja swoje...

szkoda, że moje wypowiedzi są traktowane ogólnikowo, albo czytacie bez zrozumienia.

no dobra :p

A co do powtarzania non stop pytania czy ktoś stosuje filtr to nie o tym mówię. Ja mówię o Waszej 'mocherowej' rekacji na kogoś kto tego filtra nie stosuje. Mocherowej od tych naszych 'mocherkowych rekacji na kamery TVN-u'

Ostatnio tak się składa, że w sklepie przede mną pewna znana u mnie w miejscowości pijaczka robiła zakupy. Była okazja aby dobrze się jej przyjrzeć. A więc w przesztucznym świetle w "Żabce" widać było jej doskonałą cerę (tzn. znikomość zmarszczek, ładna równa opalenizna, gładkość do pozazdroszczenia). Przyznam, że to nie mój pierwszy szok spowodowany wyglądem cery u osoby, która kompletnie o siebie nie dba. Moja babcia zawsze mówi, szare mydło i krem NIVEA (co nie oznacza, że ją pochwalam - sam stosuje kosmetyki La Roche, próbuję tylko pokazać, że może COŚ W TYM JEST. Niekoniecznie szare mydło+NIVEA, ale chociaż minimalizm kosmetyczny) tu zaznaczę, że moja babcia może pochwalić się ładną porcelanową cerą w wieku 70 lat (bardzo ładną cerą). Wracając do pijaczki w sklepie, kobieta jest po 40... pamiętam, że do pielęgnacji kupowała tylko właśnie krem NIVEA. Niech nikt nie myśli, że latam z lupą kosmetyczną pod monopolowym i przeprowadzam darmowe badania cery ;]

(mały sarkazm)
Tak więc filtry spoko... (kwestia wyjaśniona wyżej)
nadmiar kosmetyków spoko...
nawalanie tej chemii na Wasze twarze spoko... (w rozumowaniu, że 3ba dobrać sobie metodą prób i błędów właściwy kosmetyk niż zostać przy tym który mi służył)
TO WASZE TWARZE ;]
(...)


myślę, że temat filtrów można zamknąć.
Ależ Twoja wypowiedź nie została w żaden sposób potraktowana ogólnikowo.
Jeśli tak było, to w takim razie Ty temat starzenia się skóry traktujesz ogólnikowo. Przecież na to nie mają wpływu tylko takie rzeczy jak kosmetyki i słońce, gdyby tak było, to chyba nikt by się nie starzał, bo wiedziałby, jak o siebie dbać Największy wpływ jednak mimo wszystko mają na to geny (pomijam tu skrajne przypadki robienia z siebie białych murzynów na solarium tudzież kopcenia trzech paczek fajek dziennie). Druga sprawa to dieta, a trzecia - postura - bo to chyba jasne, że na pulchnych osobach zmarszczki się "prostują".

Ja też znam kobiety, które w ogóle o siebie nie dbają, a mają młodą skórę bez jednej zmarszczki. Ich matki i babcie też zapewne miały gładkie buźki. Znam też takie, które nigdy nie tknęły filtra i wcale nie faszerują swojej skóry żadną chemią, a wyglądają na 30 lat starsze.

Myślę, że jednak hipokryzja była okazana jednak z Twojej strony, ponieważ to Ty tutaj traktujesz temat ogólnikowo, podczas gdy nikt w taki sposób nie traktuje Twoim wypowiedzi.

Jeśli Ci nie odpowiadają poglądy głoszone powszechnie na forum (czyli że bezpieczniej jest jednak żyć z filtrem), to proszę Cię, ignoruj wypowiedzi osób, które tak twierdzą. Tak, to nasze twarze, z którymi zrobimy co chcemy, tak jak Ty z Twoją. Dyskusję chyba możemy uznać za zamkniętą

BTW pisze się "moher"
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora