Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-18, 18:50   #1999
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny
jesli juz zel to jak najprostszy bez alko moze byc rosmanowki zachwalany sa przez krecone
daje go wielkosci orzecha wloskiego na dlon rozcieram i nakladam na wlosy ugniatam
ale
ja praktycznie nie uzywam zelu tylko swoja ta odzywke traktuje jak stylizator
uzylam zelu i zle sie czulam mialam wrazenie peruki ew na jakies wyjsce mozna sobie zelem utrwalic ale na codzien wystarczy ta odzywka
zapomnialam dopisac--> kolezanki jak zobacza twoje falki to padna z zazdrosci :p

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------


dobra metoda
Dziękuję ci jesteś boska!
A już z tymi koleżankami dalaś czadu

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
i najwazniejsze przy lokach nie uzywa sie recznikow! tylko np bawelniana koszulke ja np mam pieluszke i tym ugniatam

a ja siedze juz z odzywka na wlosach zaraz powroca moje lokaski
caskada a ile trzeba w tej koszulce siedzieć? czy włosy moga być takie zwiniętę w klębek czy mają być proste bo mi koszulki nie starcza Więc je zwinęłam w kulkę i zawiązałam koszulkę tż siedzę już 40 minut z ugniecionymi na krem pielęgnacyjny loreala b/s.
Musiałam umyc i robić od nowa bo od 15 jakiej swędziochy dostałam glowy to koniec żadnego żelu never! pytałam tż a on że ma tak samo jak naloży żel i nie umyje wieczorem głowy, no ok... ja z żelem spałam i wytrzymałam do południa.
Takze co ma być to będzie- jak sie zwiną to ok, jak nie- wracam do moich dawnych.
A w ogóle tż powiedzial że lepiej mi w kręciołkach i że są śliczne i będzie mnie wspierał tylko żeby kołtunami sie nie skończyło- ale po myciu rozczesaly się w porządku.

Cytat:
Napisane przez ewkaz412 Pokaż wiadomość
Ty kobieto masz te włosy cudowne!!! W porównaniu z wcześniejszymi zdjęciami (takiego troszke sianka - takie wrażenie przynajmniej sprawiały) to te są boskie! Takie delikatne fale ale zupełnie inne wrażenie! Ja jestem Twoją obecną fryzura zachwycona i zdecydowanie powinnaś nad nią pracować i je falować

Podczytuje tu cały czas Was i widze, że wszystkie nabrało na fale mnie teraz też ale powiem Wam, że ja długo je falowałam, kilka razy miałam trwałą, i ja zawsze moczyłam samą wodą i gniotłam i zwilżałam też mgiełką stylizującą z Nivei, do ugniatania fal jest świetna! -i już bez zadnych żeli się trzymały

a i edit do bunny - tez nie miałam dzisiaj internetu dokladnie w tyle samo - pewnie cos tp nawaliła :/
dziękuję bardzo mnie podniosłaś na duchu i mam power do walki o włoski!

Cytat:
Napisane przez Mariola23 Pokaż wiadomość
Bunny ja mam podobnie, nie jestes sama. Nie mam i nigdy nie mialam pomyslu na fryzure dla kreconych wlosow a w rozpuszczonych kreciolkach czuje sie troszke jak pudel jeszcze Tz do mnie, ze wygladam jak cocker spaniel to juz mnie rozwalilo, nie mam nic do tych pieskow bo one sa przesliczniaste....te ich oczeta cudne
Ciekawe jak po nocy beda wygladac moje wlosy
Pewnie się trochę rozprostują ale da radę od nowa ułozyć.
A jak masz z nieczesaniem? Nie masz obsesji jak ja?

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Zamowilam dolce
bunny ,a takie odzywki jak vax l'biotica tez nie naprawiaja tylko daja taki efekt?
Jak odżywka to nie naprawia. Jak maska naprawia.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora