Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-16, 10:56   #4548
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja mam naturalki poziom 7 popielaty i hmm 219 wychodzi mi złotawo na odroście, ale to przy trzymaniu 50 minut. Jak krócej to lekko rudo. Ale na jasnych włosach po malaksie nie wychodzi nigdy jakaś szara.
c12 wczoraj robiłam próbe na pasemku i wyszła ładnie, czysto, nie odcina się nic od jasnych włosków. Niektórym wychodzi niebieska poświata czy szarość - mi nic.
mi po 45-50 min wychodził siwy na skroniach, na przodzie grzywki i po nią pewnie to zależy od tempa rozjasniania naszych naturalek ale jak trzymam 30 min to jest idealnie

a kiedy robisz cały odrost?

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez leila_ Pokaż wiadomość
No właśnie nie mam zdjęcia i nie mam jak zrobić.
Schodzę z czarnego koloru (farbowanego), mój naturalny kolor to taki mysi brąz, niezbyt ciemny (wiem, że to niewiele mówi, wiem). No i aktualnie po dekoloryzacji i rozjaśniaczu mam włosy dość jasne ale mocno żółte.
Też mi się nie widzi nakładania 12% po raz kolejny na całe włosy, no ale... ryzykować? I kontrolować wygląd włosów?

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1302349255
Swoją drogą to dość ładny kolor, ale chyba się podobnego nie mogę spodziewać po c12? Jest strasznie, strasznie jasny.
nie mam pojęcia w obecnej syt, nie wiemy jaki masz teraz poziom etc..
a jeśli chodzi o to zdjęcie w przypadku naturalek, to z "mysiego brązu" na pewno nie
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora