Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-01, 21:58   #4620
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
ale że na lepsze??

Czeko, wiesz, że nie wiem zawsze brałam z zółtym, ale ostatnio testowałam catrice photo finish i tam z kolei najbardziej do mnie podobny był 020 rosy beige (czy jakoś tak)...
i nie wiem tera


nooo w maju obcinane miałam na krótko, tak że całe ucho odsłonięte, więc w 7 m-cy jakieś 10cm



eee ja chcę Adasia Levine


o nie nie to JA jestem najstarsza
spadaj masz swojego P.
ja jestem do wzięcia więc Adaś jest mój

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
nie mialas nigdy suchych skórek?

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------



Shell jest generalnie ciut jasniejszy od Nude. Wszystko zależy w jakim odcieniu masz szyje, bo mi przez to sie Shell sie odcina a tak byłby idealny bo buźke mam różową, a szyje żółtawą
na ustach jedynie ale wiem że jak siedzę w domu to muszę smarować co chwile błyszczykiem,
żeby nie wysuszały się

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczynki jak zarejestrujecie się na str new look polska to będziecie miały do pobrania kupon -50% na ten weekend



spojrzę też na niego dzięki choć czytałam, że taki lekki jest
widziałam na fb szkoda tylko, że od 10 do 12
akurat w tych godzinach mam zajęcia, których niestety nie da opuścić się

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja tez go chce
to samo co do Asi napisałam
wara od Adasia [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

http://e2.pudelek.pl/p950/a2cd1b1a00187d634d2782d5
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora