Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-12, 21:16   #1951
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Korah, może masz rację z tą pracą. A co do pożaru to dobrze, że nic się nikomu nie stało, ale lasu bardzo szkoda.
A co do pożaru to u mojej babci w domu kiedyś walnął piorun, w sensie wleciał... na szczęście nie posunął się dalej w dół tylko wyleciał kominem. Od tej pory panicznie boję się burzy. Cała góra domu była do remontu. To był stary dom i nie miał żadnej ochrony. Natomiast drugą straszną burzę jaką przeżyłam to na wakacjach. Waliło w wodę obok, a myśmy mieli właśnie domek najbliżej wody i na dodatek wszystkie chatki były z drewna...
Ja też tak na wakacjach miałam bliskie spotkanie z burzą, ale to pod namiotami. Pioruny nie oszczędzały placu, na szczęście nie uderzyły w nikogo. Od tej pory panikuje za każdym razem, gdy zbliża sie burza, musze pozamykac wszystkie okna i powyłączać sprzęty. Jeśli jestem poza domem, ogarnia mnie panika. Niektórzy mówią, że cuduję, ale tyle się słyszy o trafieniach piorunów w ludzi, dla mnie to po prostu ostrożność, ludzie potrafią być lekkomyślni niestety.

Z tego wszystkiego się przeziebiłam i jestem kichająca i pociagajaca od rana
Korah jest offline Zgłoś do moderatora