Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-24, 13:51   #3502
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
spiritusmovens śliczne włoski i ładnie cię przycięła btw też nie lubię jak mnie fryzjerka suszy i tak tarmosi te włosy na wszystkie strony - zawsze mam wrażenie, że zaraz łysa zostanę

anngeli witam co do włosków to zgadzam się z konwalią, że wyglądają na zniszczone, nie wiem czy to kwestia akurat tego zdjęcia czy nie, ale może dobrze by było skrócic trochę?

właśnie zarzuciłam olejek Bringraj na włosy jeszcze w tym tygodniu nie olejowalam kłaków więc im nie zaszkodzi
w ogóle to niedawno z ciekawości wyprostowałam sobie włoski, choć może trochę za dużo powiedziane, bo ja zasadniczo nie prostuję całych włosów, a tylko te partie, które się wywijają, nigdy od nasady - bo wtedy wyglądam jakbym miala połowe mniej włosów
i powiem szczerze, że całkiem przyzwoicie wyglądały, choć pofalowane jednak robią większe wrażenie objętości i bujnej czupryny
wiadomo wyprostowane zawsze takie liche się wydawają

a z tym szarpaniem to myślałam, że nie wyrobie jak mnie myła też szarpała, bo to dwie mnie obsługiwały jedna ta stażystka mnie myła i suszyła, a druga mnie obcinała
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora