Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z rudego na blond
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-31, 14:11   #221
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Z rudego na blond

Dziewczyny!
Mam nadzieję,że mi pomożecie... Byłam u fryzjera,ponieważ przez głupotę pofarbowałam sobie włosy na ciemny brąz (kolor wyjściowy to mój naturalny kolor włosów czyli ciemny,ale ciepły blond). W efekcie włosy wyszły mi czarne. Po miesiącu fryzjer dokonał dekoloryzacji na moich włosach i nałożył farbę zbliżoną do mojego naturalnego koloru włosów,czyli kolor cappuccino. Ale ten cappuccino wyszedł bardzo ciepły. W cieniu jest to ładny ciemny blond a gdy dojdę do światła to jest to jaśniejszy blond,ale ma złoto miedziane refleksy Nie chciałam ciepłego koloru...
Teraz nie wiem co zrobić,żeby zniwelować te refleksy złoto miedziane i lekko miedziane włosy. Myślałam o naturalnym przyciemnieniu włosów za pomocą olejku rycynowego itp.,ale też chodzi mi po głowie pewien szampon (ten http://www.elgon.pl/sklep/product_in...oducts_id=244&) . Pomóżcie mi, bo nie chcę pogorszyć sprawy, nie chcę pogłębić rudości. W załączniku przedstawiam efekt moich włosów...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01062.jpg (138,2 KB, 74 załadowań)
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...

Edytowane przez Krystaliczne szczescie
Czas edycji: 2013-02-02 o 13:33
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując