Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-01, 14:51   #5240
Amberella
Wtajemniczenie
 
Avatar Amberella
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 110
GG do Amberella
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Jestes zdecydowaie typem cieplym, cos miedzy wiosna a jesienia, ale dosc nietypowym dla tych dwoch typow.

Przyjrzalabym sie dokladnie odcieniowi wlosow i brwi, bo one moga wiele przesadzic. Czy na pewno sa mysie? Bo to, co okreslasz mysim, moze okazac sie dosc zywym odcieniem, nijak pasujacym do tego mysiego glona, co ja mam w naturze . Wlosom mozesz dodac 'kopa' w postaci jakiegos cieplego karmelu, czy cieplych miedzianych refleksow na cieplej czekoladzie. Jak jestes blizej wiosny, to mozesz polozyc i zlote odcienie blondu - ale musisz byc pewna, by nie zatrzec kontrastu miedzy cera i oczami, a fryzura.

Cere masz ciepla, oczy tez podchodza pod cieple. Jesli wygladasz ladnie w kolorach cieplych i czystych - pasuje mi tu wiosna, jesli lepsze sa cieple lekko 'zmulone' , jesien.

Oczy wiosen i jesieni sa nijakie - tzn. piekne, ale ich oprawa czesto jest niewyrazna i bezwzglednie potrzebuja troche brazowego, czekoladowego czy jakiegos kolorowego tuszu. Czarny jest zdecydowanie zbyt ciezki - no chyba, ze przyciemnisz wlosy.

Jesli w rzeczywistosci jestes typem cieplym i nieostrym musisz wziac troche z wiosny i jesieni: makijaz, kolor ubran. Kolory dodatkow polozone dalej od twarzy moga byc dowolne
Dziękuję Ci za analizę i wszystkie rady . Niestety nie pamiętam dobrze mojego naturalnego koloru włosów, bo od kilku lat farbuję. Miałam już różne kolory i odcienie i rzeczywiście najlepiej pasował mi taki karmelowy jasny brąz. Miałam też złoty blond, ale było tak jak napisałaś - kolor włosów zlał się z odcieniem cery i moja twarz straciła wszelki wyraz. Biorąc pod uwagę ten fakt oraz to, że lepiej mi chyba w lekko zamulonych kolorach, bliżej mi chyba do jesieni (wcześniej obstawiałam wiosnę/lato).
Jeszcze raz wielkie dzięki. Nabrałam ochoty na jaśniejsze refleksy na włosach .
__________________
Razem
Ślub
Kacperek
Amberella jest offline Zgłoś do moderatora