Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-28, 19:36   #845
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość

o kurka jakie boskie holo Aga, szukałaś chyba ostatnio takiego?
dzisiaj się wprowadzam już do nowego mieszkanka jejuś ale mam stresa... ciekawe jak to będzie :P
Ano szukałam ale ja nie wiem czy chcę fiolet czy czarny
A ja nie chcę żeby mój synuś się gdziekolwiek wyprowadzał Boszzzz oby nie

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
OGUN, czyli przedmiot ogólnouczleniany, to przedmiot z listy do wyboru, wspólny dla kilku różnych specjalizacji, a czasem nawet kierunków. Wiele kier. studiów ma Oguny. Tematycznie są związane ze studiami bądź z ogólną specjalizacją uczelni.
Jeden problem z Ogunami jest taki, że często przedmioty są różnie punktowane i trzeba mądrze wybierać, by ECTSów starczyło za zaliczenie semestru.
Eeeeeeeeeee Ok
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
o matko, wybacz!! gdybys nie napisała to i ja bym nie zauważyła !!! tak to jest jak się tylko cytuje i cytuje...
siekiera tasak hmmm podobne

Wybaczcie, że nie komentuje wszystkich mani. Były oczywiście piękne... ale jakoś chyba mnie rozkłada i nie mam nawet siły.. tak was tylko przeleciałam troszkę
Mgiełcia luzik zabawnie i fajnie wyszło Lepiej niż ja, na Smutusia Sutuś powiedziałam
Biedna kuruj się

[/COLOR]Czorno dzisiaj u mnie.
Chciałam coś domalować, ale nic mi nie wychodzi[/QUOTE]
Jak zwykle jest pięknie i czorny solo tez fajnie wygląda

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
EDIT: Aha i mam zaległe mani!
Już zmyte ale fajne było!

Czrny bazowy lakier My Secret (fajnie kryje nawet) + nowość Essence topper Only purple matters - czaaaad ! wiedziałam, ze muszę go mieć!

Znowu mam sesję z kubkiem... i ostrością nie będą grzeszyć... potrzebuję nowy tel albo porządny aparat..
Fajny ten Essence toper ale pazurki ładniejsze

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Też czekam na 3D a ak w ogóle to oglądałam dzisiaj na żywo Carnival, wymacałam wszystkie i nie zakochałam się no jeden tylko płakał poza tym są 2 nowe piórkowe i 1 piaskowy, fiolet
W środę będę dzwonić, bo może 3D już będzie kuźwa, czemu mam tak daleko do nich dostawy co środa u nich...
Już nie potrzebuję piasków mam fiolet
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016

Edytowane przez agaszak
Czas edycji: 2013-09-28 o 19:40
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora