Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-16, 14:07   #2858
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Ojej to zmęczenie i depresja jesienna

zmęczenie tak, ale do depresji mi jeszcze daleko mam ostatnio bardzo dobry humor


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość

ma lustereczka, ale może to brzmi głupio, nadal nie wiem, czy one są srebrne, czy różowe. Wydaje mi się, że srebrne. naprawdę, tak się błyszczy, że g* widać...

to wszystko wyjaśnia


Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
eleganckie, estetyczne

Heh, moje ostatnie zakupy to GR 3D i oby przez najbliższy miesiąc nie było innych. W załączniku zdjęcia...
Od lewej: 14, 12, 10, 9. Bez bazy i na czerni (Wibo 34, jedna warstwa - topy również)
Gratis paznokcie z dzisiaj pomalowane CC z zestawu :P z bliska nie pokażę, bo resztka Poshe tak ściągnęła drugą warstwę, że wstyd

10 14 też ciekawa
a mani cudne i pazurki jakie ładne


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Tequilla, następnym razem przed dodaniem zdjęc z tym obrzydlistwem na dloni zdziel go kapciem, albo ostrzegaj- niektórzy mają arachnofobię i widok pająka wywołuje rózne reakcje. Poza tym myślę, ze bardziej chcialas sie pochwalic swoimi pupilami niz paznokciami, bo w tym przypadku, mimo iż nie lubię pająków, to właśnie one bardziej przykuwają uwage... i przynajmniej nie walą po oczach pozalewanymi skórkami na swoich odnóżach...

ja tam do pająków nic nie mam, ale tak jak piszesz.. niektórzy mają arachnofobię i dla nich nawet zdjęcia pająków to coś stresującego..


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Preziu! Mówiłaś kiedyś, że chcesz okruszku złota. Ten nowy złoty Wibo wydaje się być fajny Na tyle fajny, że chyba go capnę

fajny


Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Ja ☠☠☠☠☠☠☠ę zawał. USUŃ TE ZDJĘCIA!!!
Wstaw paznokcie bez robali o.O

Strażnik Wizażu zawsze na miejscu


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4328686 7]Oj Miałku
Dużo masz teraz nowych wrażeń, nie ma się co dziwić z jednej strony
A z drugiej - nie waż się o nas zapominać... [/QUOTE]


nie no, nie zapominam o Was po prostu czasem brakuje mi sił na cytowanie i przyznaję się - lecę tylko po zdjęciach, ale to bardzo rzadko mi się zdarza


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Matko kochana co się tutaj dzieje Gdzie jesteście
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Nie panikuj

Aga jest nieprzyzwyczajona do małej ilości spamu


Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
nie
ale sa sliwki robaczywki
a dlaczego sa sliwki robaczywki?
bo sa robaki wpierdalaki


tego nie słyszałam
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora