Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-11, 18:48   #1344
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupując 123 z bourjois trzeba liczyć sie z tym, ze ten podklad lubi sie utlenić i kupić o ton jaśniejszy. Nie wiem jak z reszta podkładów tej marki bo tylko używałam ten i healthy mix, ktory zreszta tez oksydowal jak szalony i na dodatek krycie było mega słabe. Poza tym żaden podklad nie bedzie dobrze wyglądał na buzi jak temat pielęgnacji twarzy kuleje. Wiem to z własnego doświadczenia. Dobry krem nawilżający, szmatki muślinowe, odpowiedni, dokładny demakijaż i praktycznie każdy podklad bedzie wyglądał ok. 123 jest taki jakby suchawy z konstystencji ale troszkę wprawy i mozna go nałożyć z fajnym efektem. Polecam do niego raczej palce niż pedzle.

Natomiast nie mam dobrego zdania o ColorStay- dziewczyny z problemami skórnymi powinny sie go wystrzegać. Tradzik trzeba leczyć, a nie go zakrywać. Używając tego podkładu tylko pogorszymy stan skory. Ja naszczescie pozbyłam sie juz mega wysypu po nim ale dużym kosztem nerwów i pieniędzy. Pomogły tylko antybiotyki, cierpliwość i czas;/


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Właśnie u mnie palcami nie zdawał egzaminu za to pędzel rewelka. Akurat ten 123 najgorzej oksyduje ze wszystkich od Bourjois.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora