Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-18, 22:46   #1891
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez kropelkarosy Pokaż wiadomość
Dziewczyny zastanawiam się nad kupnem kolorów 056 i 047 , wymyśliłam żeby stosować po warstwie jednego albo drugiego i na to warstwę transparentnego 002 albo 052 jak myślicie może to jakoś wyglądać? Chodzi mi o to żeby móc te kolory czasem rozjaśnić i stonowac bo niebardzo mogę nosić takie do pracy a ogólnie bardzo mi się podobają
taaak ja mam transparentny mleczny 050 i jest idealny żeby rozjaśnić mam kilka kolorów pomalowanych w ten sposób na wzorniku... np 022,023, 055. Kolory 002 i 052 raczej nadają się tylko do rozjaśnienia róży. 050 jest bardziej uniwersalny

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Carousel Pokaż wiadomość
Oo, to ja mam chyba podobnie, bo czasami zrobię manicure, niby przed utwardzeniem 'czysto', a potem na niektórych paznokciach 'wyskakują' takie czarne 'kropeczki' ;/ Nie umiem tego tak dokładnie opisać i w sumie też nie wiem, czy to kwestia bąbelków (czasem udaje mi się zauważyć i 'zebrać' przed utwardzeniem) czy ten lakier jest jakiś 'zanieczyszczony', czy co się dzieje. Niby widać to tylko z bliska i aż tak rażące to nie jest, ale i tak mnie to denerwuje. Wydaje mi się, że to z lakierem coś jest nie tak, a nie z topem, ale mogę się mylić. Mam odcień 032, miała któraś z nim jakieś problemy?

I druga sprawa - miałyście może odcień 051? Waham się pomiędzy nim a 002.
ja mam 050 i jest taki mleczny, mi odpowiada ponieważ nie lubię do frencha różu...

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Cytat:
Napisane przez kamila.bg Pokaż wiadomość
To nie możliwe ,żeby tak nagle popsuła się ich jakość i jeszcze wtedy ,kiedy ja pierwszy raz zamówilam lakiery.I na dokładkę też w drogerii Celux.
Nie chcę straszyć ani nikogo oskarżać bo nie wiem czyja to wina ... ale moje lakiery które zamówiłam w pierwszej kolejności właśnie w drogerii Cellux też są problemowe...

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
Mi wszystko gra,a tez nie mam kursow.
Potrzebny jest specjalny preparat do skorek,kazdy ma te mikroskopijne skorki
Właśnie.. jakiego preparatu do skórek używacie? ja swój mam już jakiś czas i tak myślę że może jak się skończy to wypróbuję jakiś inny...
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora