Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-15, 08:21   #4792
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Nic nie kusi

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Mam dziś dzień paszteta wyglądam, jak nieszczęście i podejrzewam, ze to przez miniaturę kremu Clarinsa na noc (Vital Light) dopiero przed chwilą na stronie D. przeczytałam, że ten krem jest dla cer 50+ może dlatego mi nie służy

Oj dni paszteta są najgorsze . Odstaw to jak najszybciej i wszystko wróci do normy

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
W S rabat 20% - LATO715

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

W Clinique przy zakupie za min.149zł gratis krem pod oczy Clinique Smart Eye Treatment 5ml - kod SMARTEYE
Korinka sprawdzałam portfel, jest spory, bez problemów wchodzi dowód rejestracyjny i do tej przegródki na monety i do przegródki pod te na karty ( w te na karty nie wejdzie )

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Nie martw się, odstawisz i wszystko będzie OK.

PS. Macie jakiś pomysł na zagospodarowanie tych pudeł z Douglas? Kupiłam parę drobnych rzeczy, a oni pakują w nieproporcjonalnie wielkie niebieskie pudła z grubej tektury. Chyba po to, żeby klient miał uczucie, że kupuje więcej niż w rzeczywistości.
Ja je wyrzucam

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Witam z rana .
Ja dziś od 6 na nogach normalnie szok . Czekam na 3 paczki które maja dziś być więc pewnie temu .
Pochwal się co zamówiłaś?

Cytat:
Napisane przez dzolinadzolina Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie jakieś typy godne polecenia z Revlona, Max Factor, Bourjois, Catrice lub Misslyn? Jutro otwierają u mnie Hebe i będzie -30% i nie wiem czy się na coś przyczaić Myślałam o jakimś podkładzie i sypańcu może
Polecam kamuflaż z Catrice, jest genialny
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora