Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Clarins-kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-04, 01:25   #18
madzienka001
Raczkowanie
 
Avatar madzienka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 391
Dot.: Clarins-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Słyszałam,że jest jeszcze jakiś inny odcień tego pudru, ale nie wiem, gdzie go można zdobyć. Ja kupiłam właśnie ten jasny i też się bałam tego różu, bo dla mnie w puderniczce on jest rózowawy i już. Jestem po pierwszych testach-jeszcze nie mam zdecydowanej opinni na jego temat, ale mogę Cię zapiewnić-na pewno nie jest różowy ani trochę. Natomiast bardzo rozjaśnia podkład!! Ostatnio nabyłam dużo za ciemny podkład (dzięki dobrym radom pani w perfumerii) i mieszałam go z innym- jaśniejszym. Wczoraj użyłam na to sypkiego Clarinsa i uzyskałam efekt trupa... Dziś posmarowałam się tym ciemnym (o wiele za ciemnym) podkładem, na to Clarins i- kolor idealny dla mojej cery! Clarins rozbielił go o jakieś 2 odcienie. Nie było to na pewno żadne złudzenie. To dla mnie dobrze teraz, bo nie muszę nic kombinować z tym za ciemnym podkładem, ale czy następny też muszę kupić za ciemny? Bo zapasy Clarinsa zrobiłam chyba na rok I to w ciemno, naczytawszy się zachwytów nad nim na Wizażu...
Ale buzia bardzo ładna po nim
dzieki Serenite za informacje ale ja chyba nie chcialbym zeby moj podkład jasnial bo kupilam niedawno odcien buff color steya i jest ciut za jasny... a wiosna idzie i mimo ze sie nie opalam zawsze slonce lekko musnie...
jutro go przetestuje
madzienka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując