Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odżywianie w ciąży - czyli jak jeść, żeby zanadto nie przytyć
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-20, 21:57   #42
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Odżywianie w ciąży - czyli jak jeść, żeby zanadto nie przytyć

Cytat:
Napisane przez Salomea1 Pokaż wiadomość
buziaczekk - Akurat to,że dziewczyna dbała o siebie przed ciażą nie świadczy o tym,że teraz nie je za dużo. Znam wiele dziewczyn szczupłych, dbających o siebie, które w czasie ciąży przytyły 20-24kg i twierdzą,że jadły normalnie. Tylko,że ciągle widziałam u nich jakieś batoniki, dwukrotnie wieksze obiadki, podjadanie, jedzenie 1kg mandarynek za jednym podejściem itd. Jeżeli dziewczyna je normalnie i tak tyje to lekarz powinien szukać przyczyny takiego wzrostu wagi. Pod koniec ciąży przytyłam 18kg i też twierdziłam,że jem tak jak przed ciażą, a teraz jak sobie przypomnę co i w jakich ilościach jadłam to mi ciarki po plecach przechodzą.I niby tez się zdrowo odżywiałam.
wiesz, ja już pisałam że miałam cukrzycę, przed jej wykryciem jadłam faktycznie dużo, zwłaszcza słodyczy i nie dziwię się, że tyłam, ale potem przeszłam na dietę, jadłam stałe posiłki, cukry mierzyłam i zawsze miałam w normie, a mimo to dalej tyłam jak wcześniej
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując