Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-13, 18:05   #722
lietuva
Raczkowanie
 
Avatar lietuva
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Skądinąd
Wiadomości: 37
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Sunkissed Beige to Fairly light w wersji na lato, kiedy cera nabiera delikatnej opalenizny... jesli chcesz probke, to podaj adres na PW
Meow tez mnie interesuja.. ale nie mam pojecia jak z tym paypalem..przekierowywuje automatycznie? Czy zleca sie przelew osobno?
Dzięki , ale raczej nie skorzystam. Jestem już właściwie zdecydowana co do kolorów, a poza tym mam tyle próbek, głównie Meow, że każdego ranka jest dylemat. Nie będę się dołować kolejną opcją i męczyć TŻa pytaniami typu: Na której połowie twarzy jest lepszy kolor? A krycie? A błysk? A gdzie mniej wchodzi w zmarszczki? A który odcień jest chłodniejszy? Oboje już po prostu odpadamy.

A pędzle EDM fajne , sama mam flat top i ten ukośny do różu.

Jeśli chodzi o płatność w Meow to jestem ciemna, płacę kartą do transakcji internetowych i na Paypalu za bardzo się nie znam ale wydaje mi się, że przekierowuje. Gdybyś miała jakieś problemy chętnie odstąpię ci część moich próbek, w Meow znalazłam już kolor, więc właściwie nie są mi już potrzebne. Jakby co, skrobnij na PW. Mam kolory: Siamese, Himalayan, Sphynx, Chausie i Mau, w wersji Sleek (jasna, 01) oraz Frisky (ciemniejsza, 02), wszystkie w formule Pampered Puss.
lietuva jest offline Zgłoś do moderatora