Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-23, 09:58   #741
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Po tygodniowych testach Lumiere muszę stwierdzić , że są świetne! Najbardziej przypadł mi do gustu kolor Light Med Cool w wersji Flawless.Akurat mi coś odbiło i zaczęłam maltretować twarz Atredermem i muszę stwierdzić , że świetnie poprzyklejał mi suche skórki do twarzy.No po prostu cudo...za to po Lucidity EL mogłam dokładnie obejrzeć , gdzie te skórki mi odstają....A poza tym , ten zapach Lumiere jakoś tak dobrze mi się kojarzy....Ale za to korektor - totalna porażka!Zółte g......Ja jednak jestem jakiś dziwny typ - pudry muszą być różowawe,nie mogę używać róży bo wyglądam jak chora , tylko brązerów , a w lecie opalam się od razu na brązowo.To ja w końcu co jestem - Miss Piggy czy jakaś inna nacja...

Tulipanna - uff misja skonczona, teraz tylko zrobie podliczenie i reszte kasy Wam pooddaje , bo obydwie żeście zaszalały....Ale muszę mieć czas..
Nawet sie nie wyglupiaj Nie przyjmuje zadnych zwrotow...Odesle Ci spowrotem

Ja testy zaczynam zaraz...biegne pod prysznic Szkoda, ze potwierdzilas moje obawy na temat korektora, bo tez po ujrzeniu go zaczelam piszczec, ze za ciemny i wyglada jak g... Szkoda, ze nie maja w ofercie zielonego korektora, bo wlasnie taki jest mi potrzebny.

O zgrozo!!! jestem po testach! Light medium warm jest dla mnie gdzies o 2 tony za ciemny!!! wygladam jak po balsamie brazujacym! Jestem w szczerym szoku. W tak szczerym, ze zastanowie sie jeszcze czy ich nie bede odsprzedawac...bo moze zostawie sobie i jak bladosc mi sie znudzi bede uzywac w zestawie z balsamami brazujacymi..ale bedzie ciezko - TZ uslyszal o moich brazujacych planach i bardzo stanowczo zaprotestowal Ale jaja, a nie uwazalam sie za totalna bladolica. Nie liczac odcienia Lumiere ladnie na mnie leza. nie widze roznicy miedzy tym jak wygladaja one a jak wygladaly Meow Zobaczymy jak beda wygladac za pare godzin.

Edytowane przez tulipanna.
Czas edycji: 2008-03-23 o 12:13
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora