Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - malzenski sex
Wątek: malzenski sex
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-20, 00:55   #30
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Dot.: malzenski sex

Cytat:
Napisane przez LaBellisima Pokaż wiadomość
ja tam do nikogo nie piję, tylko: kobieta ładuje się w życie rodzinne i myśli że będzie przy niemowlaku miała kupę czasu, chodziła wypachniona i wystrojona a gary, pieluchy, brudy to się same uprzątną...??

to że Twój facet robi to fajnie, TY też - tylko w domu - fajnie, ale jak on wraca z pracy to dlaczego ma się kłaść na fotelu i oglądać tv a Ty masz dalej zap... przy wszystkim?? nie możecie się podzielić ?? a facet jakby o Ciebie dbał to by się od czasu do czasu 'poświęcił' i 'pomęczył' się dłużej ...


Łatwo się tak mówi,ale wiadomo jak facet pracuje od rana do wieczora to marze pewno tylko o tym żeby wcisnąć zadek w fotel...
Przykre to,ale prawdziwe(tacy są faceci)



Daj sobie troszkę czasu,może jak mały trochę odrośnie,albo może mama zabrałaby małego na niedziele do siebie?Mielibyście więcej czasu dla siebie.Obydwoje wyspani i wiele czasu na pieszczoty i miłość.

Mój też pracuje od rana do wieczora(prowadzi firmę)i często też pada na łóżko i zasypia,ale jak wybraliśmy sie na tydzień nad morze,to w szoku byłam że przed śniadaniem po śniadaniu...i tak w kółko
Spróbuj,a jak nie wypali będziemy myśleć dalej
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując