Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-19, 13:47   #644
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
SzatAnka71
Lapi siedząc pod parasolem uważaj bo dziś wyczytałam że słońce odbija sie od piasku i też opala
...............

taaa wiem ,wiem...i tak przekomicznie wygladam na wakacjach - wielki kapelinder, ciemne okulary, tona filtra na twarzy , zakryta ksiazka
do wody nie bo slonce a kapelusza za nic nie zdejme
...moj maz i reszta rodziny i tak juz mnie maja za wariatke
jedziesz w tropiki i sie nie opalasz , slonca unikasz , wody unikasz ....
Lapiel, wiesz... skoro masz i tak w planie maske, to moze zrob sobie przyjemnosc i popluskaj sie za wszystkie czasy (odmawiania sobie kapieli)!!!
Pamietam ze ja przed maska poszlam na kajak i pokapalam sie w jeziorze (z tona filtru jednak) i patrzac w slonce krzyczalam ze mam je...

A tak z innej beczki to zastanawialam sie zawsze...Czy my, Plamki mozemy sie bezkarnie w zachod slonca patrzec? Skoro jest to juz "zachod"?...:confused :

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez OoOoXoOoO Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi jak dlugo utrzymuje sie gladka i jasna buzka po cosmelanie ? na rok starczy ?
udanego weekendu dziewczynki !
Jesli o mnie chodzi to gladka buzie mam od roku, naprawde gladziutka...Co do jasnosci..., wychodza mi cienie, sa bardziej widoczne raz w m-cu, tuz przed okresem...

Ale nie bylam w tropikach od roku, na glowie mam ciagle daszek lub czapeczke jak tylko wychodzi slonce (ciagle mam ten gadzet w torebce), no i nie przerwalam cosmelanu, uzywam 2-3 razy na tydzien na plamy na wieczor, a po 20 minutach klade krem nawilzajacy.
Filtr mam zawsze, od rana, nawet przy komputerze

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez OoOoXoOoO Pokaż wiadomość
hmmm...
dzieki LAPIEL


czyli nie ma sposobu zeby calkowicie sie ich pozbyc tak raz na zawsze! ?
ale piszesz,ze po cosmelanie nie masz juz tak ciemnych jak przed zabiegiem prawda ?
Z tego wyczytalam i na wlasnym doswiadczeniu: nie ma takiego sposobu, niestety...:mur :

Ani to choroba, ani to boli, ani swedzi, a tak zatruwa zycie
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując