Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NEONAIL- lakiery hybrydowe
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-25, 22:52   #616
ewa_N
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 128
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez aniakostyra Pokaż wiadomość
Ja ma indigo, semilac i neonail. Indigo mi nie odpowiada konsystencja, semilac ma fajną konsystencją, ale mnie uczulił po 4-6 miesiacach i nie mogę go używać Przy neonail kolory po 22,90pln czyli ta stara formuła są dla mnie za rzadkie a te w tej nowej formule po 26pln są extra. kupiłam numer 5012 i 5013 i rzeczywiście jest moc
podobno w neonail ta baza extra jest dobra, ale jeszcze nie próbowałam. miała któraś z Was ?

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

ja też mam daleko ale może wrzuca jakieś wzorki po pokazie

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Wy to macie fajnie z Radomia do Lublina macie blisko a ja z pod Poznania, co mam powiedzieć ?:

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

u mnie trzyma się na bazie hard od neonail super numer 5012 i 5013 z nowej wersji Galaxy. Dlaczego uzywacie tej bazy extra skoro zwykła baza hard wystarcza ?
Co do używania Extra Base? To w moim przypadku nie chodzi o samo trzymanie ale o to że mam bardzo cienkie i miękkie paznokcie i podczas stosowania EB "wychodowalam" takie paznokcie jakich w życiu nie miałam!!!! (pomijając ślub i pierwsze i ostatnie w życiu tipsy (6 lat temu) bo przyznam szczerze że nie bardzo byłam zadowolona!)
ewa_N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując